شركت تامین تجهیزات سامیا پارس با هدف پشتیبانی از صنایع كشور در سال 1384 تاسیس گردیده است. این شرکت با عنایات الهی و كوشش كارشناسان مجرب و متعهد خود و به واسطه عملکرد تخصصی و آینده نگرانه در تأمین فن آوری، تجهیزات و کالاهای متعدد درصنایع مختلف، همچنین ایجاد شعب فعال در کشور کره جنوبی و چین و گشایش حساب در بانک کونلن ضمن کاهش قابل توجه هزینه ها و تسریع در امر تحویل کالا توانسته جلب رضایتمندی مشتریان را به ارمغان بیاورد و سهمی هرچند نا چیز در مرتفع نمودن نیاز صنایع كشور راداشته باشد. عمده فعالیت های انجام شده این شرکت در زمینه واردات انواع ماشین آلات صنعتی، قطعات صنعتی و مواد اولیه مورد نیاز صنایع برودتی از کشور های چین، کره جنوبی و تایلند میباشد.

  • در بخش واردات ماشین آلات صنعتی، این شرکت واردات دستگاه رول فرمینگ برای ساخت بدنه یخچال فریزر خانگی، خط کامل ساخت درب یخچال فریزر خانگی، دستگاههای وکیوم فرمینگ، ترزیق پلاستیک، خط کامل و دستگاه تزریق فوم، دستگاه اکستروژن مخصوص تولید ورق های پلیمری پلاستیک و انواع قالبهای صنعتی از جمله قالب های فلزی، پلاستیک و دایکاست را در کارنامه خود دارد.
  • در بخش تامین قطعات صنعتی کارخانجات صنایع برودتی، میتوان به واردات انواع کومپرسور یخچال فریزر از جمله کمپرسور دوو، وست فراست و کومهو  ، انواع الکتروموتور AC و BLDC، انواع بورد الکترونیک و نمایشگر دیجیتال یخچال فریزر و همچنین قطعات SKD و CKD ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی اشاره کرد.
  • در بخش تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع تولیدی کشور، این شرکت اقدام به واردات انواع مواد اولیه پلاستیک از جمله PET و ABS ، فوم ایزوسیانات و پلی یورتان، گاز سیکلوپنتان  و گاز های خنگ کننده R1234A و گاز R141B، انواع ورق فولادی گالوانیزه، الکتروگالوانیزه، ورقهای فولادی لمینت شده و ورق آهن پیش رنگ و مواردی از این دست نموده است.

این شرکت همواره بر تعهدات خود در تامین کالا در بالاترین سطح کیفیت و استاندارد، و در کوتاهترین زمان ممکن پایبند بوده و همانند گذشته رضایت مشتریان خود را در راستای تامین قطعات مورد نیازشان در سرلوحه و خط مشی خود قرار داده است.

همکاری با شرکت های بزرگ هیمالیا، امرسان، پاک خزر، آرامش، یخساران، ایستکول، شفق، آیسان تنها بخشی از فعالیت های انجام شده شرکت تامین تجهیزات سامیا پارس در تامین تجهیزات کارخانجات و تولید کنندگان لوازم خانگی و صنایع برودتی میباشد.

برخی از مشتریان ما

جهت مشاوره و دریافت خدمات بازرگانی با ما تماس بگیرید