شركت تامین و فروش قطعات لوازم خانگی سامیا پارس در سال 1384 تاسیس گردیده است که با كوشش كارشناسان مجرب خود به واسطه عملکرد تخصصی در تأمین و فروش تجهیزات و قطعات مختلف توانسته جلب رضایتمندی مشتریان را به بدست بیاورد و سهمی هرچند نا چیز در مرتفع نمودن نیاز صنایع كشور را داشته باشد. همچنین این شرکت توانسته با ایجاد شعب فعال در کشور کره جنوبی و چین باعث کاهش هزینه ها و تسریع در امر تحویل کالا را داشته باشد. عمده فعالیت های این شرکت در زمینه واردات قطعات لوازم خانگی صنعتی و مواد اولیه مورد نیاز صنایع برودتی از کشور های چین، کره جنوبی و تایلند میباشد.

  • در بخش تامین قطعات صنعتی کارخانجات صنایع برودتی، میتوان به واردات انواع کمپرسور یخچال فریزر از جمله کمپرسور دوو، وست فراست و کومهو  ، انواع الکتروموتور AC و BLDC، انواع بورد الکترونیک و نمایشگر دیجیتال یخچال فریزر و همچنین قطعات ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی اشاره کرد.
  • در بخش تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع تولیدی کشور، این شرکت اقدام به واردات انواع مواد اولیه پلاستیک از جمله ABS ، فوم ایزوسیانات و پلی یورتان، گاز سیکلوپنتان و انواع گاز های مبرد، انواع ورق فولادی گالوانیزه، الکتروگالوانیزه، ورقهای فولادی لمینت شده و ورق آهن پیش رنگ و مواردی از این دست نموده است.

این شرکت همواره بر تعهدات خود در تامین کالا در بالاترین سطح کیفیت و استاندارد، در کوتاهترین زمان ممکن پایبند بوده و همانند گذشته رضایت مشتریان خود را در راستای تامین قطعات مورد نیازشان در سرلوحه و خط مشی خود قرار داده است.

همکاری با شرکت های بزرگ هیمالیا، امرسان، پاک خزر، آرامش، یخساران، ایستکول، شفق، آیسان تنها بخشی از فعالیت های انجام شده شرکت سامیا پارس در تامین قطعات کارخانجات و تولید کنندگان لوازم خانگی و صنایع برودتی میباشد.

برخی از مشتریان ما

دسترسی سریع

تجهیزات خط تولید

قطعات صنعتی

مواد اولیه