امروزه از ورق آهن پیش رنگ در صنایع مختلف استفاده های زیادی میشود. برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی این فلز، آنها را گالوانیزه و یا الکترو گالوانیزه میکنند. فلز پایه معمولا به رنگ مشکی بوده و نمیتوان مستقیما از آن برای صنعت ساختمان و یا دیگر صنایع تولیدی استفاده کرد. بنابراین با استفاده از روشهای پیچیده صنعتی روی آنها را با رنگ و یا لمینت پوشش میدهند. در این صورت علاوه بر بالا رفتن دوام و استحکام ورق، پوشش های متنوع و بسیار زیبایی خلق شده و از آنها میتوان در نمای ساختمان و یا در صنایع تولیدی استفاده کرد. به عنوان مثال از ورق فولادی گالوانیزه رنگ شده و یا لمینت شده برای تولید درب و بدنه یخچال فریزر خانگی استفاده میشود. ورقهای فولادی با استفاده از دستگاه رول فرمینگ به شکل مورد نظر تبدیل میشود.

 ورق های فولادی پیش رنگ

ورق آهن پیش رنگ بطور کلی در دو نوع ساختمانی و لوازم خانگی قابل عرضه میباشد
روش تولید ورقهای فولادی مورد استفاده در صنعت ساختمان در تولیدات لوازم خانگی به علت نوع مصرف کاملا متفاوت بوده و از نظر کیفیت ظاهری، خواص مکانیکی و قیمت کاملا متفاوت میباشند. لذا میبایست قبل از سفارش حتما مورد مصرف به درستی انتخاب گردد تا باعث اتلاف وقت و ضرر و زیانهای مالی نگردد.

ورق فولادی پیش رنگ مخصوص لاوازم خانگی

ورق فولادی در تولید لوازم خانگی

ورق آهن پیش رنگ نمای ساختمان

ورق فولادی در نمای ساختمان

ورق آهن پیش رنگ یخچال فریزر خانگی

ورق فولادی در محصولات لوازم خانگی

ورق فولادی پیش رنگ شده و روکش شده با سه نوع فلز پایه قابل ارایه میباشد.

  • ورق سیاه یا روغنی CR با استاندارد JIS که به علت مقاومت پایین به خوردگی توصیه نمیگردد.
  • ورق گالوانیزه GI با استاندارد JIS که به علت ضخامت نسبتا بالای روی و مقاومت بالا در مقابل خوردگی برای تولید بدنه لوازم خانگی بخصوص یخچال فریزر و آبگرمکن و همچنین ورق های طرح چرمی مناسب میباشد.
  • ورق الکتروگالوانیزه EGI با استاندارد JIS به علت صافی سطح بالا و مقاومت به خوردگی مناسب درب یخچال فریزر خانگی میباشد.
  • ورق های فولادی رنگ شده PCM این نوع ورقهای فولادی در سه طرح و با رنگهای متفاوت بر اساس سفارش مشتری قابل ارایه بوده که بصورت دو پخت و سه پخت انجام میشود.

برای ورقهای فولادی طرح چرمی و تک رنگ تولید با دو پخت کفایت میکند. اما در خصوص ورقهای طرح دار بخصوص هرلاین تولید حتما باید با سه پخت انجام پذیرد و حتما در پخت آخر از پوشش براق کننده و بهبود دهنده کیفیت سطحی استفاده گردد. در غیر اینصورت کیفیت ظاهری پایین و غیر درخشنده خواهد بود.

ورق طرح چرمی EMBOSSED
ورق تک رنگ ساده PLAIN MONO COLOR STEEL SHEET

انواع ورق های تک رنگ علاوه بر رنگهای زیر قابل تهیه در رنگهای دلخواه شما میباشد

ورق های فولادی طرح دار و لمینت شده  PRE-PAINTED & PRE-LAMINATED STEEL SHEET

ورق های طرح دار HAIR LINE

ورقهای فولادی روکش شده

بسته به اینکه روکش این نوع ورقهای فولادی به چه روشی تولید شده باشد، دارای کیفیت ظاهری و همچنین قیمت متفاوت میباشد.
انواع روکشهای مورد استفاده میتواند از انواع PVC , PET+ALUMINIUM , PET+PVC , PET+ZINC Coating و … باشد که هریک خواص و طرح منحصر بفرد خود را در انواع رنگ داراست. ورقهای فولادی روکش شده عمدتا به صورت طرح استیل عرضه میگردد. اما کلیه طرح ها و رنگ های مورد نظر مشتری براحتی و مطابق با نمونه قابل ارایه میباشد. STAINLESS STEEL ( طرح استیل ) نقره ای کم رنگ، نقره ای پر رنگ، خش دار، بدون خش، آینه ای، طلایی و …

انواع بسته بندی ورق های فولادی

ورق های فولادی به صورت کویل شده و یا به در بسته بندی پالت به درخواست مشتری حمل و تحویل میگردد.

ورق فولادی رنگ شده و روکش دار

بسته بندی کویل

پالت بسته بندی ورق آهن

بسته بندی پالت

جهت مشاوره و دریافت خدمات بازرگانی با ما تماس بگیرید